Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    Hát nem mennek tönkre ebbe a büntibe. Inkább a hír érték számít. Én mindkettőt megszívtam (voda aztán pannon). Most a t-nél vagyok, messze nem tökéletesek de sokkal jobbak. A pannon arányaiban minimum 10-szeres büntit érdemelt volna a vodához képest, ők voltak igazán sunyik. Semmi konkrétum csak önkényes lassítás (legalább a vodánál tudtad hogy vége a korlátlanak, és mennyitől lassítanak).

    Mondjuk azon a szabályon is módosíthatnának hogy 2 országos napilap és a honlapon elég mint közzététel. Ebben a mai világban amikor mindenről sms és mail jön, egy mobilinternetet érintő ászf módosítás esetén kötelezővé tenném az sms értesítést (alá Tisztelt ügyfelünk értesítjük hogy a szerződését érintően módosul az ÁSZF ettől és ettől). A mobilinternet tipikus fogyasztója ritkán böngészi a népszabi vagy egyéb napilap hirdetési részét, és az ÁSZF része a honlapjuknak se az az izgi rész amit hetente látogatnánk. Persze ez a cél, aki lekési a 15 nap határidőt az nem léphet le ÁSZF módosítás miatt...

    Persze ha csekély 6 millió forintnyi sms-ért lehet valamit nyerni arról rögtön jön értesítés sms-ben ...

Új hozzászólás Aktív témák