Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz aujjobba #4 üzenetére

    2018-ban már ApplePay-el fizettem a trafikba (OTP Jump kártyával). Azóta természetessen otthagytam az "állami" bankot, Kékeknél is régóta van NFC, sose volt baj, mostmár apple, germin, simple minden franc van... a Heti 2x piacozást leszámítva, sehol sem fizettem készpénzben az elmúlt több mint 5 évben... (Mesternek a csőcseréért, vagy a trafikba bedöglött terminált leszámítva), vagy néha az étterembe a borravalót (1-2k), ha nem pofátlan a szervízdíj és jó a kiszolgálás. Még az üdítőautómatából is kártyával veszem a "kokaint" (Coke). :DDD
    -
    Átláthatóság miatt, "kártya", és felejtsük el a készpénzt... feketemunkával kihasználtak, a boltban 50Ft-sokban fizetőktől, KP-ben adom ezt a fél hónapodat mert így jobb (Így lófaszt nem kell fizetnem utánad)... Főleg, vagyonvédelem, építőipar, kétkezi munkánál van így... meg a katával trükközők meg még lehetne sorolni... Szoktassuk rá az embereket digitális/kártyás fizetésre... főleg mikor már a bankok nagy része 0 forintért is kínál számlát...
    (egy olcsóbb terminál 15-20.000Ft... akár ingyen is adhatná az 'llam aparátus vagy fél áron... mikor üzletet kezdesz/tartasz fenn és még nincs...)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák