Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Tüzi #35 üzenetére

    jogos!
    meg - sajnos - emberi kapcsolatok

    (#37) Atti777
    hat ha te egy szintre helyezed a tűzgyujtast a 8K-val akkor azt kell gondoljam sértve érzed magad azért amit leírtam.
    sajnalom.
    én is voltam konzumidióta. és itt nem a múlt időn van a hangsúly. hanem a felismerésen

    amúgy jó lenne ha marketing témaban jartas szakember mondana véleményt, mert ha te nem vagy az, akkor a véleményed ebben a témaban nem relevans. de van egy mondas : "mo-n a focihoz meg a reklamhoz mindenki ért"

    marpedig marketinges haver, aki kreativ igazgató volt, most meg cége van, és nyafogtam, de utalom ezt a mocskot, amit marketingnek hívunk, és ratukmaljuk az emberekre a vackokat ... azt mondta: "jó'hat de mi ezt csinaljuk."

    ennyi .... picológia ... mesterségesen vagyakat generalni.
    ha a konzumidióta szó faj, azt meg nem én dobtam fel
    nem szeretem az embereket ilyen jelzőkkel degradalni, az emberek az aldozatok ebben a kérdésben .... de tény, hogy a reklamok altal elénkdobalt targyak utan vagyakozunk, mert azt sugalljak a reklamok, hogy mennyire boldog az az ember aki ott all a kocsi mellett pld.

    amúgy ha lenne céged, és nem értesz a marketinghez, és jól működő céget szeretnél, akkor el kéne fogadni amit a marketinges szakember mond, mert: "ő ért hozza"
    a vizvezetékszerelőnek se - ha nem értesz hozza- nem mondod meg hogy csinalja, de mo-n sajnos mindenki beleszól a marketingbe, az összes ügyfél, pedig nem asztaluk, hagyniuk kellene a "szakemberre" ... hiszen a szakember ezért vallal felelőséget ... a marketinges szakmeber felelősége h a cég minél több profitot termeljen ... de aztan jön az ügyfél, mert őőőőő annnyira szeretet kreatívkodniiiiiii .... ja .. azügyvédnő aztan nagyon nagy múlttal rendelkezik ebben ... meg a szallítmanyozasi vezető .... sajat maguknak okoznak kart ha bele-vau-vau .... meg szeretnek jarni forgatasra meg fotozasra, élvezik, hogy körbe vannak ugralva. sós süti, édes süti, bubis víz, ivólé, kv, sovany tejjel, két cukorral.

    te is gyere még ilyen blőd pléldakkal ... ha mar valaki fegyvert fog a fejedhez és muszaj postolni ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák