Új hozzászólás Aktív témák

  • atok666

    őstag

    válasz rii #145 üzenetére

    Mi van akkor, ha pl en szeretem csinalni azt, amiert fizetnek (pl. vki mondjuk informatikai rendszereket tervez, mas meg kreativkodik, taskakat tervez es gyart masok reszere)? Gondolom ezzek sok ember van igy. Szereti is csinalni, es annyi penzt kap erte, hogy eszebe nem jut ganezni a disznok alol, vagy a kertet turkalni, hogy legyen egy csomag retke, legyen husa, amit majd elfogyaszt, vagy kijarni a kert vegebe vecezni (gondolom kanalizacio nem jatszik), meg tuzifat hasogatni telire.

    Beszelsz itt a 40 oras munkahetrol, nem mindenki dolgozik 40 orat. Van akinek nagyobb a szabadsaga, mint neked. Ugyanugy meg vagy kotve, csak epp a hazad kore. Ti sem utazhattok el csak ugy a csaladdal pl. mert akkor kell valaki aki ontoz helyetted, aki megeteti a joszagot, stb.

    Mi, aki a hajorol nezunk teged, ugyanugy azt latjuk, hogy ugyanugy galyazol, mint a tobbi. Az, hogy neked jobban izlik a sajat kaposztad, mint nekem, amit a szomszed nenitol veszek, azzal nem tudok vitatkozni (es mint irtam eszem agaban sincs veled vitazni).

    A kavetermeleshez sok meg sikert. Gondolom epitesz vmi 2000+ meteres dombot a haz mogott, meg megvaltoztatod a klimat, hogy legyen rendes kaved.

    Atok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák