Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    válasz dchard #21 üzenetére

    és (#18) sh4d0w :

    Értem én amit írtok, de erre megint csak azt tudom mondani, amit leírtam korábban:

    1. Amíg ilyen nyomott árakon tudják árulni a cuccaikat, nem csak az elektronikára gondolok, addig hiába, főleg itt Mo.-n, ahol különösen árérzékeny a piac, mindenki a lehető legjobb ár-érték arányt keresi, magyarul ami az olcsóbb, legtöbbször az a vonzó(jelen esetben a kínai termékek), ez van (sajnos vagy nem sajnos)

    2. Mivel már baromi nagy a jelentőségük a piacon, ezért nehéz lesz bármit "tenni" ez ellen. Ezért is írtam, h már nagyon úgy tűnik, h kéve lépnek fel és kezdik a piacukat megvédeni. És itt akkor már az a legkisebb dolog, h ki kémkedik meg ki "kamuzik". De az én véleményem az h lehet, h ez az egész botrány pont azért lett kitalálva, h a Huaweit a botránnyal hátrányos helyzetbe hozzák. Ahogy látszik az USA-ban így már elérték, amit szeretnének... hogy Európával mi lesz, az egy másik kérdés...

    [ Szerkesztve ]

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák