Új hozzászólás Aktív témák

  • vd1992

    tag

    Szerintem kamu volt a holdraszállás, amerika csak leforgatta a filmet, azt annyi... az Apollo 14/és utáni holdraszállásokban hiszek csak....

    Szerintem:

    -egyrészt fél az amerikai kormány az állampolgároktól, hiszen Kennedy aztmondta, hogy az évtized végére embert kell juttatni a holdra, és vissza is hozni, akkor annak "úgy is kellett lennie"

    -aztán mivel az oroszok (vagyis akkor szovjetek) megelőzték mindenben az amerikaiakat, emiatt siettek hogy ők hamarabb "szálljanak le a holdra", ezután a szovjetunió azt mondta, hogy nem is tervezte a holdraszállást... ja, persze, ezt higyjem is el?

    -az oroszok 4 évvel megelőzték az amerikaiakat (Ham majom), amikor Lajkát fellőtték az űrbe (igaz, nem jött haza a blöki :) ),
    -aztán 3 héttel megelőzte a vosztok-1 -ben Gagarin az amerikaikat, és még meg is kerülte egyszer a földet, míg Shepard-ot fellőtték, leszállt, majd 1 év mulva kerülte csak meg John Glenn a földet (igaz, 3 kört tett meg)
    -ráadásul az oroszok 3hónappal megelőzték az amerikaiakat az első űrsétában (az amerikai Edward White volt, az orosznak nem tudom fejből a nevét)

    -szerintem ha ennyi mindenben maga mögé utasította oroszország amerikát, simán eltudom képzelni, hogy az amerikaiak kamu holdraszállást csináltak.....

Új hozzászólás Aktív témák