Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    Belegondolok abba hogy 11 éves voltam amikor a chaten (trefort, gyalogló valaki? :D) és 13-nak kamuztam magam mert azt már nagynak gondoltam hogy ne legyen gáz. Így utólag nagyon mókás a tudat :D

    Amúgy szvsz azzal hogy eltakarjuk a fiatalok szemét attól a cici még cici marad, van hogy csúnyán elvernek valakit, van hogy üvöltöznek, sőt vannak részeg emberek, stb. A megoldás inkább az hogy ha a gyerkőc net elé kerül akkor el tudjuk neki magyarázni hogy mi micsoda és hogyan működik, esetleg csak olyan oldal elé engedi amit szabad néznie (millió tool van erre).
    Igaz engem még anno 11 évesen a chat vonzott meg a dragon ball online, teveclub, hősember, startwars oldalak... csak és szigorúan este 6 után *"lágy" betárcsázás hang a háttérben*

    Amit most látok unokaöcséimen (10-13 évesek) őket inkább a minecraft/terraria/egyéb survivor/építgetős/craftolós meg a korukbeli streamerek érdeklik youtube-on meg twitchen. Viszont érdekes hogy iszonyat "lusták". Nézik ahogy játszanak a streamerek de amikor mondom hogy ott a játék tolják vele akkor hamar megunják és inkább nézik a streamert. Vagy szólnak hogy nem is kell a játék, ők csak nézik.

    Ilyet mi is csináltunk régen amikor volt idősebb tesónk aki erősebb volt, vagy haver akinél futott a játék és "hot seat"be toltuk a játékot. Vagy halálonként váltottunk. De hogy önként csak spectatorba nyomni... főleg hogy adott a lehetőség játszani is vele... lehet kezd kiütni köztünk a generation gap :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák