Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz t72killer #16 üzenetére

    "Tegyél le egy játékhegyet és egy tabletet egy 3-6éves mellé: rá fog cuppanni a képernyőre, és az összes korábbi játéka porosodni fog."

    Jah hogy ha a gyerek mondja a határokat... És miért ő mondja?

    " itt ugye a mobbingolás írásos formában fennmarad, és akkor is üt, amikor a gyerkőc az otthoni, "védett" környezetében van."

    És mennyivel egyszerűbb a suliban k, a fogszabályzó, a jó jegyek, a csóró telefon, vagy a csak mert miatt kiközösítéshez, esetenként megalázáshoz képest ezt kontrollálni.. Két gombnyomás, és nem postol senki az idővonalra, amíg jóvá nem hagyod. Pont ennyi a chatből kiszedni a zaklatókat.

    Nem az fb-t akarom védeni -mert eleve nem értem mit akar egy akár sub 10 éves is postolni oda, volt rá ismerősök között precedens, néztem is bután- , csak nem értem -nem csak az fb-vel kapcsolatos- cyber bullying jelenség mögöttes dolgait. Értem, hogy ha hagyod, akkor hatalmas felület, ami otthon is eltalál. De ettől még a jelenség megmarad, a probléma létezik, a gyereket pedig erre fel kell készíteni, beszélni kell róla, és meg kell tanítani feldolgozni, illetve korlátozni azt.

    Szerintem. Aztán biztos ezt is btk szinten kéne betiltani a pcsába aztán az meghozná az eredményét, kivágni az összes óvodást aki azt mondja a másiknak hogy anyukád túlsúlyos. :R

Új hozzászólás Aktív témák