Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz lapa #16 üzenetére

    Sajnos, hogy ha az alapvető működést nem befolyásolja akkor elég nehéz elérni, hogy cseréljék a készüléket. Én is SW hiba miatt cseréltettem az előző telefonom, de nem volt egyszerű ezt keresztül vinni. Azért ha egy fogyasztó tisztában van a jogaival akkor nem tudják megszívatni. Egyébként meg simán. Bár sokszor maguk az eladók sincsenek tisztában a hatályos jogszabályokkal. Tapasztaltam már nem egyszer és még okoskodik is némelyik.

    Drenadar: Így már értem. És igen megváltoztatod a framework-öt és az egész telefon másképp fog kinézni. uot kitchenen kb 5-10 perc alatt egy teljesen új kinézetet varázsolhat az ember a telefonnak.
    Több hónapig az androidot optimalizálják (jobb esetben optimalizálják) az adott telefonhoz, HW-hez (driverek, kernel), meg azon dolgoznak, hogy pár egyedi funkciót bele tegyenek. Pl milyen legyen a notibar azon legyenek plusz funkciók stb. Aztán ezeket tesztelik ezért tart olyan sokáig a kiadás. :(
    Az alap kinézetet mindössze egy db fálj határozza meg. Vagyis talán már 2 fájl android 2.3-től és HTC esetén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák