Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Depression #24 üzenetére

    A vindóz klónozásnak semmi értelme, mivel te pont ezt várod el.

    Nem bonyolult a linux, csak akik elakadtak kezdetben a c:\-nél, d:\-nél, pl nem tudják felfogni hogy linuxon nincs ilyen hanem /mount/hda /mount/hdb-van, meg ilyesmik. Pedig az logikusabb, főleg hogy nincs \ hanem csak /-van, ami jó mivel winen ez kvasok kavarodást okoz, hiszen CSAK winben van \ az elérési utakban, még a neten is / az elválasztó. Multiplatform programoknál, winen jó sokat lehet ezzel szopni.

    Én is dos windózzal kezdtem, bár ezek a dolgok nem tűntek furának linuxon. Viszont az, hogy a rendszeradatok, memória cpu foglalás, hőmérsékletek, stb, egy szimpla mappában vannak, ahol txt szerű fájlokként vannak, és újratöltve frissítődnek, így egyszerű text editorral meg lehet nézni a rendszeradatokat, az fura volt. Viszont rohadtul tetszett, hogy milyen egyszerűen meg lehet nézni ezeket mindenféle szirszar telepítése nélkül.

    Én eddig 4 gépemre raktam linuxot, egyiknél se volt gond a hardverrel. Főleg, mert általában csak nevenincs hardverekkel van gond, elterjedtekkel nemnagyon.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák