Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Kövezzetek meg, de szerintem még mindig jobb a helyzet, mint a Google+ előtt. Kevesebb a spam, a troll és még értelmes beszélgetést is lehet kezdeni, amit nyomon is lehet követni.
    Amit viszont nem értek, hogy mindenki kiakadt a Google+ kommentrendszer miatt, de a DASH lejátszással senkinek nincs baja. Engem megőrjít lassan, a jól bevált YouTube kiegészítőim meg erős kompromisszumokra kényszerítenek, mert vagy lemondok az automatikus megállításról és a rendes pufferelésről az 1080p videó érdekében - ami gyakran nézhetetlen, mert egyszer csak leáll a pufferelés, ha nem tartom auto-n a beállítást, ami meg össze-vissza váltogat a felbontások között, vagy beérem 720p videóval, mert 1080p már csak DASH-sel érhető el. Különösen idegesítő, hogy eddig amikor terhelt volt a gépem és nem bírta el már a FLASH-t vagy a HTML5-öt, akkor SMPlayerben tudtam videót lejátszani akadás nélkül, most ez is lekorlátozódik 720p-re. De már csak idő kérdése, mert ez is el fog tűnni.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák