Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Zalanius #31 üzenetére

    Ígérem utoljára futok neki. :)
    Még egyszer, hogy érezhető legyen a különbség.
    Egyrészt megértem, hogy ilyet tapasztalni frusztráló, de szerintem azt te is belátod, hogy nem egy általános eset és, hogy pl. egy mobil szolgáltató váltás, ne oldaná meg. Illetve, hogy nem mindenhol minden egyes lakásban tapasztalod. Én is tudok otthon olyan helyet, ahol nincs vagy gyengébb a térerő,

    Amiről én beszélek azok nem kirívó esetek, hanem UK-ben a normál mindennapi élet része mindenki számára. Ami a legfurcsább, hogy az itt élők, milyen hihetetlen szinten bele vannak törődve, és mintha ez lenne a legjobb, ami lehetséges. Tudnék, írni "disznóságokat", ami állami szintig megy, de nyilván felesleges.

    Ezért is furcsák mindig számomra a cikkekben szereplő statisztikák, mert látszólagosan rossz képest fest a magyar mobil és vezetékes infrastruktúráról, a valóság azért sokkal árnyaltabb, mint azt a puszta számok mutatják.
    A puszta számok azt mutatják, hogy abban a városban lakom, ahol egész UK-ben a legmagasabb az átlagos vezetékes internet sebesség. Csak az marad ki a statisztikából, hogy ez 1db kábel szolgáltató miatt van, aki a legelterjedtebb a városban, és drasztikusan felhúzza az átlagot, de ha ADSL-ed van csak, akkor megszívtad, az esetek többségében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák