Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz bambano #31 üzenetére

    az utat a világon a legtöbb helyen államilag építik, miután egyéb módon történő finanszírozása eléggé nehézkes

    pont mint az istenhátamögötti helyekre a netet

    Egyébként: az országnak van műholdas kapacitása (nem sok, de erre elég lenne). Nem tudom, most éppen mire használják. Tessék kiverni a kapacitás bővítését és ahova tényleg annyira nagyon kell a szélessáv, oda tegyenek le egy antennát, oszt jónapot.

    Ja bocs, ez rossz tanács, mert fillérekből megoldható költséghatékonyan és nem lehet rajta ellopni 50 milliárdot...

    Ki mondta hogy a szélessáv kábelezést jelent? Ha arról van szó, hogy minden lakáshoz kábelt húzzanak az én pénzemből, én is anyjukba küldeném az ötletgazdákat. Csakhogy nagyon nem erről van szó, lásd a cikket pl.:

    A szabályozás azt nem írja elő, hogy milyen technológiával kell biztosítania országszerte a sebességminimumot, az a szolgáltatókon múlik, hogy vezetékes vagy vezeték nélküli megoldást alkalmaznak-e.

    A vidék vs panel vitához meg annyit még hozzátennék, hogy neked majdhogynem a szomszédba van a munkahelyed, mindenféle vásárlási, szórakozási lehetőségek.
    Persze aki nem szereti a városi nyüzsgést, annak nem lesz jó a város.
    Én a magam részéről szerencsésnek mondhatom magam, mert pest közelében lakok, így én mind2 oldalnak kis túlzással az előnyeit kapom.

Új hozzászólás Aktív témák