Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #29 üzenetére

    - az utat a világon a legtöbb helyen államilag építik, miután egyéb módon történő finanszírozása eléggé nehézkes, leginkább pazarló, lásd az autópálya dolgokat. erre fizetem én is az adómat
    - tv-t, rádiót eddig is megoldották a tányérostv-vel mindenhova az országban, sőt, még azon kívül is, állami pénz nélkül. ami meg állami pénz van benne (m1,m2,duna), arról nem olvastam olyan véleményt, hogy milyen hasznos és mekkora baj lenne, ha nem lenne.
    - egy csomó vidéki településen nincs gáz. a tanyánkon soha nem is lesz, hacsak nem tartályos.

    szóval az általad felsorolt példák mind rosszak. miért pont internetet kellene odavinni az én pénzemből? csak mert ez népszerű téma és könnyen-gyorsan sok lét lehetne lenyúlni belőle? Ezek a dolgok soha nem úgy működnek, hogy hogyan tudnánk jót tenni az emberekkel, hanem mindig úgy, hogy páran kitalálják, hogyan is kellene megint leszakítani pár 10-100 milliárdot a közös kasszáról és tudnak-e valami jól hangzó dumát mellétenni.

    Ja, és csak ismételni tudom magam: 2005-ben már volt arra projekt, hogy minden magyar településre jusson el a szélessáv. Addig, amíg ezt nem számoltatták el, addig nemhogy ndk meg alanyi jogon meg stb, hanem csak jogerős évek számával lenne szabad dobálózni.

    Végül és elsősorban azt kellene kitalálni, hogy nem lenne egy ilyen projektből monopólium erősítő projekt. Hint: sehogy, ők kezdték, miért pont ők ne járjanak jól?

    Úgyhogy előre, mindenkinek szélessávot, a legutolsó horgászstégre is!!! ja, hogy közben ettől tönkremegy ez az ágazat, a társadalom, meg az összes ügyfél rosszul járt? kit érdekel...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák