Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    Ez tetszik. Már az kész vicc hogy 8500 ember alapján akarjunk általánosságban gondolni valamit is.(Mert hát az ember ezek után fogja magát és van hogy általánosságban kezd így hozzáállni az egészhez.)
    Egyrészt ha gondolok valamit az nem azt jelenti hogy nem tudhatom, tehát ha akarom játszhatom a hülyét helyzettől függetlenül.(Itt a ha és az akarom-on van a lényeg.)
    Mindenki úgy hozza meg a döntéseit, ahogy teheti vagy jónak látja.
    Minél idősebb az ember annál jobban kiderül hogy a döntések mennyire is érdeklik igazából. Érdekes tapasztalat pl. hogyha "like"-olod a másik fél hozzászólását, akkor az adott illető is valószínűleg meggondoltan fog válaszolni a hozzászólásodra.(Függetlenül attól hogy ellenvélemény.) Természetes ez nem mindig így van, de az esélyét növelheti.<Ami még megszégyenítőbb hogy az embernek ehhez kell folyamodnia,(De ez sincs mindig így.) máskülönben lehet hogy még meggondolt választ sem fog kapni a másik féltől.

    Valószínűnek találom hogy kórtól is függ mire is vállalkozik az ember. Én pl. ott hagytam a facebook-ot mert terhet nem vesz le rólam. Boldogságot és boldogtalanságot okoz, de változást hoz. Jelenleg csak dicord-on és itt vagyok fent. "Eltűntem" az internetről, amilyen formában lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák