Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz janeszgol #66 üzenetére

    Ami azt illeti tavaly én is meglepődtem, hogy kellett személyi igazolvány hozzá egyáltalán, meg egyéb ilyen adatok... úgy emlékeztem régebben nem kellett, ezek szerint jól. Igaz nekem nem 3 éves a másik hanem bőven 10+

    "felét félreértelmezed,"
    Mihez képest... lehet te értelmezed félre? :)

    " Ha más véleményről van szó, nem csak a tiedről, akkor pedig ki kell ábrándítsalak: nem csak ketten vagyunk ezen a fórumon,"

    Ez esetben 100% te értelmeztél félre valamit, mert amit írtam az általános tapasztalat, hogy egyesek "megrettenek", de nem tudom mitől, ha vhol bárhol beleolvas az ember, és éltérő vélemény, hozzászólás, van.
    Ami nem kicsit tér el, hanem nagyon.

    Így ki kell ábrándítsalak, nem magamról beszéltem, és nem rólad.Összességében.
    Maximum megemlítésre került, mivel válasz volt.

    "Egyébként pedig nem, nincs mellette... "

    Akkor így jártál, nálunk spec mellette van, de régen nem volt. Igaz akkor sem volt sokkal messzebb 1-2 perc séta max. Általában nem félre eső helyen a város legvége után 100 méterrel van ;)

    Ami az időt illeti persze igazad van, bár kétlem, hogy ne pazarolnád el mással, mondjuk felesleges fb nézéssel, yt-vel vagy akármivel :P :)

    "mert egy személyi igazolvány szám olyan szuper titkos adat, alig kérik el egy pár helyen... :U"
    Mást is kérnek, nem csak személyit, egyébként.

    És nyilván sok mindent meg lehet szerezni, de ilyen alapon ne vásárolj online se mert juj lesz :P
    + ha nem lenne online az lenne a baj.

    A telefontársaságok dolgozóit, tudtommal nem az állam fizeti, továbbra sincs értelme összeadni, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák