Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Scholes9 #2 üzenetére

    Én anno még a fapados Facebook-on regisztráltam, majd elkezdtem egyre ritkábban feljárni mert a sok "újítás" tönkre vágta az élményt. Olyan is bejelöltek akik mögöttem álltak a sorban a sarki fűszeresnél, vagy óvodás koromban egyszer elment mellettem az utcán... váltottunk 2 szót és többet nem is írtunk egymásnak. A milliónyi játékkérés, a tengernyi "fotel doktor" és "dalai láma" posztjai és ez egyre arcátlanabb "mi a telefonszámod, kedvenc játékod, gyerekkori élményed...stb" kérdés arcomba tolása után, egyszerűen otthagytam.

    Én úgy vagyok ezzel hogy akivel tartom a kapcsolatot annak meg van a telefonszáma. Akivel ritkábban annak meg az e-mail címe... nekem ennyi elég. Nem "szelfizek" a budiról, nem "jelentkezek be" a kocsmából... informatikus létemre Analóg szeretek élni.

    De persze nem ítélem el a digitális-embereket sem, csak a Facebook "mindent tudni akarok" mániája megy az agyamra.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák