Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz twine #33 üzenetére

    Persze, mindig 2 irányból kell vizsgálni. Sokan csinálják ezt a magamban puffogok módszert.
    Erre szoktam mondani, hogy tessék szólni, és akkor nem kéne puffogni. De legtöbbször azt érzem, hogy itt a puffoghatnékon van a lényeg.
    (pl. kismamák. Fórumokat tudnak telesírni azon, hogy nem adják át a helyet. Ami egyébként tényleg sajnálatos amúgy. Megy a puffogás ezerrel, aztán kiderül, hogy szólni nem szól egyik sem, pedig az általános tapasztalat az, hogy kérésre azért akad ülőhely a kismama számára. Csak akkor nem lehetne puffogni :)
    De ez most csak egy kiragadott példa.
    Anyám a másik a számítógéppel kapcsolatban: "én ezt nem tudom megcsinálni. -Megpróbáltad legalább? - és kiderül, hogy persze nem.)

    Egyébként így van. Az emberek meg sem kérdezik, van-e alternatív kommunikációs forma. Bár gyanítom, a közlő fél sem feltétlenül partner abban, hogy 2 csatornát tartson életben aktívan. Mindig az a vége, hogy 1-re szűkül le.
    De ha meg "kötelező" a facebook, azzal se lenne semmi baj, ha az ember normálisan használja.
    Belép az adott csoportba, és csak azt nézi. Megkapja a szükséges információkat, és ennyi. Nem kell üzenőfalat nézegetni.
    Ez olyan, mintha valaki a levelezés mellett a SPAM mappáját olvasgatná úri passzióból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák