Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Vesa #27 üzenetére

    "Persze azért vannak megoldások, ha valaki nagyon akarja..."

    Pontosan...simán lehet élni nélküle, csak akarni kell....
    Magamról pár szóban:
    tízen"x" éves PH, és egyéb fórumokon regisztráció/tagság, húszon éve PC "szerelem", hobby és munka...
    Kreatív audiovizuális munkakör.....napi 8-10 óra "asztali" online felületen töltött idő, mobil eszközön 24/7!
    Tehát nem tartom magam kőkorszakinak!
    Az (annó) iwiwtől, és facbooktól, és társaiktól viszont mindig is rázott a hideg!

    Jött a változás, született egy fiam,,,gondoltam mostantól "be kell, hogy szopódjak", bölcsi, ovi etc...miatt muszáj lesz egy kamu reg.!

    És "láss csodát," a gyerek lassan 3 éve jár közösségbe, és még mindig nincs sem valós, sem kamu profilja a családom tagjainak! Nekem van munkám, pedig állítólag a közösségi média nélkül ma már a kreatív szakmákban megdöglesz....stb...stb....

    Én nem ugatok senkire, aki facebookon éli az életét, véleményem ugyan van, de megtartom magamnak!
    Viszont megmosolygok mindenkit, aki nekem azt mondja, hogy "ma nem lehet élni nélküle", és egyedül leszel, nyomorba dönt, és kirekeszt a társadalom!
    És nem azért tudtam "életben" maradni nélküle, mert ugyanilyen a baráti ismerősi köröm....Egyáltalán nem,,,,egy csomó embert ismerek aki betege az arckönyvnek!
    'oszt mégis "ismer engem is", pedig én nem regisztráltam!

    Szvsz. vannak pozitív és negatív hozadékai egy reg.nek....
    A világra nyitott emberként, én sokat mérlegeltem,,,A döntésem pedig eddig jónak bizonyult...
    Rengeteg negatív dologtól kíméltem így meg magam, a pozitív hozadékait, pedig simán tudom reprodukálni az életben bárhogy máshogy....
    Magyarul kell a f@szomnak :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák