Új hozzászólás Aktív témák

  • Georgie1224

    tag

    A fentebbi hsz-ekből adódóan én is csak egyet értek azzal, hogy jó is meg nem is, hogyha telerakjuk technikával az osztálytermeket.

    Az USA tanügyi rendszerét én nem magasztalnám, mert náluk a főiskolai diploma a 10 évvel ezelőtti érettségivel közel azonos szinten van.
    Náluk a főiskolán tömik meg a fejüket Iliásszal és a többi alap műveltséghez fontos tudással.
    A mostani iskolai rendszer elsődleges gondja az integráció, amiről pár hete cikkeztek is, hogy megbukott mint alternatíva a lemaradottak, vagy értelmileg nem fogyatékos, de hátrányos helyzetűek beillesztésével.
    Az integráció miatt az iskolákban a tanulni vágyók nemhogy tanulni nem tudnak, hanem még ők finoman szóval teperősök akiket a többi leszól, és emiatt, még aki tanulna az is elkezdi hanyagolni a tanulást, mert ciki.
    Ugyanis most már ciki jónak lenni. Aki tanul az hülye, mert aki csal, lop hazudik az jut előrébb.
    Amíg ez az identitás jut el a fiatalsághoz, és ezt látják mindenhol beleértve a politikától a filmek, játékok, TV-ig ahol mind ezt sugalmazzák. Addig nem javul a tanulók teljesítménye.
    Akik fentebb írták, hogy a tanulóink teljesítménye a béka feneke alatt van, azok ne felejtsék el, hogy az oktatást most romokban hever.

    Előre is bocsánat az OFF-ért, de szerintem ez is hozzá tartozik.

    Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

Új hozzászólás Aktív témák