Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Depression #47 üzenetére

    könnyű ezt mondani, akkor sorold a hibáit(lehetőleg ne az erőltetteket)

    én: FF, explorer: gyenge tabkezelés(lépegetni kell), lassan nyílik, lassabb a net

    opera: nemtom annyira nem ismerem de hasonló a fentiekhez

    safari: ez eléggé tetszett, de dög lassan nyílik meg, kicsit csicsás, igaz elég gyors ha egyszer megnyílt, de annyira nem mint a chrome, gondolom a csicsának köszönhetően

    chrome: nemtom mondjad ;) talán a menüje más, de sztem csak azért mert nem ehhez szoktunk, gyors is, gyorsan betöltődik, szinte soha nem fagyott nálam, a gépem nem erőlködik alatta, nekem könnyű kezelni... stb csak jókat tudok szinte mondani róla, arről nem is beszélve h húgom régi northwood-os cerkáján ég és föld egy explorer/ff vagy a chrome sebessége, de tényleg gyengébb gépekre chrome-ot kell használni(pl atom is), igaz egy c2d-n kisebb a kül de azért itt is van

    az se mindegy h ha netezek mennyire terheli le a gépet, hisz néha kilépek és mást is csinálok, gépigény szempontjából is nyerő a chomre, régi egymagosokra kiváló, még egy jó dolog h a google alkalmazásai(youtube, gmail, gmaps, gdocs...stb, amit soxor használunk valljuk be), direkt jobban szeretik a chrome-ot, lehet ez marketing, de az én szempontomból :U

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák