Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    Az edge, az tényleg elég komoly gondokkal küszködik. Nem is értem mit csinálnak manapság a microsoft -nál, de az biztos, hogy ha már ms böngésző, akkor sokkal inkább ie, mint edge.... :)

    Egyébként firefox. Én abszolút elégedett vagyok vele. Nekem fura mód mindig gyors, kényelmes, nem akadozik, nem lassul, és kb 600 mb -ot eszik. Igaz, nekem mindenhol van ublock origin, és noscript. (módosított beállításokkal) valamint a trackingprotection is mindig aktív....

    Legtöbb esetben minimum 40 tab szokott nyitva lenni, amiket felváltva használok. Ilyen körülmények között, nekem tökéletes. Nekem a chrome valahogy nem a kedvencem. Vannak hülyeségei, amiket nem tudok elfogadni a jelenlegi állapotában, valamint állandóan macerálja a hdd -t, és felzabál minden ramot.... Nekem ne egye meg a memóriát, hanem küldje el szépen aludni az oldalakat, amik épp nem kellenek (mint a fox)... Kell más programhoz a memória... :)

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák