Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• bambano

titán

LOGOUT blog

válasz -Skylake- #230 üzenetére

"Akkor most jobbhijan szeretnek bocsantot kerni toled amiert a sajat linked cafolja a sajat allitasodat.": ezért ne kérj bocsánatot, mert nem cáfolja, vagyis nincs miért.

"Ez most biztos meg fog lepni, de amikor arra kerdeztem, hogy van e barmi jogszabaly ami kimondottan tiltja az allami szervezetknek az mso hasznalatat a nyilt szoftverekkel szemben, akkor egy olyan linkre szamitottam amiben majd ez all": nem, nem fog meglepni. de ha legközelebb felteszel egy eldöntendő kérdést, akkor arra igen vagy nem a válasz, nem pedig link. hogy te mire számítasz, azt én sajnos nem tudom kitalálni.

"az a link amit adtal tulajdonkepp tartalmazhatna barmit": ez igaz, de mivel a jócsajok topik egy másik topik, így ami oda való, az oda megy, ami meg itt ontopic, az ide. tehát nem csak azért írok be egy linkelt, mert az konkrét kérdésre konkrét válasz, hanem azért is, mert a témához tartozó tájékoztatás.

a többire: a probléma mélyebb gyökerű. amíg ebben az országban a word beépített helyesírás ellenőrzője úgy írja, hogy közbe szerzés, addig tökmindegy, ki mit akar, mindent el fognak lopni, ami nincs lebetonozva, nincs benne legalább 10kV vagy lassabban megy, mint 120km/h.

egyébként de: a linuxra való áttérés nagyon sok problémát megoldana úgy, hogy töredék mennyiségű probléma sem keletkezne helyette. az tény, hogy pár régi bútordarabnak beletörne a bicskája, de amíg a közigazgatás úgy működik, ahogy, minden esemény, amitől javulhat, üdvözlendő. lefordítom: ha pár veteránt azért fognak kihajítani, mert nem akar linuxozni, és ettől javul az ügyintézés, az szuper.

ha lesz türelmem, megkeresem azt a linket is. de ne tartsd vissza a levegővételt, hogy lesz türelmem.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

• bambano

titán

LOGOUT blog

válasz -Skylake- #230 üzenetére

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

Hozzászólok Aktív témák