Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz -Skylake- #70 üzenetére

    Kicsit túlzásokba lovalod bele magad. Értem mi a bajod, de olyat ne írjunk ami félrevezető lehet másoknak.

    Nem 200DE van, hanem 3..5 elterjedtebb. Nagy cucc, a butától a legózhatóig választhatsz neked tetszőt... A másik a játékok kérdése. A Steam ezt elég jól megoldotta, aztán tavaly behozta a Protont és most ott tartunk, hogy kiadták az új TR játékot, amit utána el is tudtam indítani Linuxon, mindenféle extra szakértelem igény nélkül.
    A store-os felvetést viszont nem értem. Láttam az Uborka Store-ját korábban, keresőbe beír, katint, települ, örül. Pont mint a play vagy az ms store.
    A közös alapos felvetés sem stimmel. Az most is megvan, az az általad említett 4000 fork közelebb áll egymáshoz, mint a Win8.1 és a Win10. Nem akarok ebbe belemenni, ha dolgoztál komolyabban Linuxon akkor ezt nem kell magyarázni, ha nem, akkor meg mindegy.

    Amúgy nem tudom mit jelent a szög egyszerű használat mikor ott tartunk jelenleg, hogy erősen oda kell figyelni a féléves nagy W10 updatek idején, hogy mi megy gajra, újra kell-e rakni a rendszert frissítés helyett.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák