Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Shad0w #58 üzenetére

    Nem érted ugye? Ki az a barom aki több 10 000 Ft-ot ad ki egy operációs rendszerért, vagy több 100 000-et egy szerver operációs rendszerért, de ki az a még nagyobb barom, aki office-ért is fizet, ha ingyen is megkaphatja.

    Na ezt magyarázd már el?

    És nem úgy ahogy otthon szokás, hogy ajánlgatják a vak vezet világtalan móriczka, meg pistike az LTSB/LTSC Windows-okat, mikor nem is lehetne neki otthon olyan.

    Hanem legálisan.

    Na ezt magyarázd már meg, mert erre még nem kaptam választ....

    Nem nem vagyok ennyire semmilyen fan, csak nem értem ki az a hülye, aki akkor is fizet a szoftverért több százezret, ha az ingyenes verzió is ugyanazt tudja az adott célra...

    Na ezt magyarázd már meg....

    Az pedig, hogy nem értetted a példát kb sok mindent elmond miért vagy itt...

    Aha, a CERN akkora gondban van, hogy nem tudja megvenni a Windowst annak a ~100 managernek meg HR-esnek. Ez teljesen hihető.

    Ez meg a tipikus magyar mentalitás,a más pénztárcájában turkálni, kó kádár/káder szokás szerint.... Neked mi közöd van ahhoz, hogy miért nem akarja megvenni? Vedd meg Te nekik.... gondolom akkor éppen semmi közöd hozzá, csak akkor mikor fikázni lehet valakit, mert logikus döntést hozott...

    Ebből is látszik Magyarországon él és virul a Párt káder Orbán izé kádár rendszer...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák