Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Shad0w #183 üzenetére

    Mivel ismertem el? :D Amúgy örülök, hogy elolvastad, amit írtam, ugyanis az a munkahelyemé, és nem én építettem ki, én ott csak szervereket supportálok. A cég másik 3-400 ezer dolgozója meg használ MS meg Libre Office-t.
    (MS környzet sem működik jól (supportáltam olyat), rendszeresek a régebbi Word verzió inkompatibilitásai, stb.)

    Az emberek meg nem vesznek se OS-t, se programokat. Az van, hogy a legtöbben úgy tudják, hogy Windows fut a gépükön, de hogy miért, meg mi van azon kívül, azt nem. Mondjuk ez kezd változni. Tehát az van, hogy azt tudják, ami beégett a köztudatba, XP, Photoshop, ilyesmi. És csak azért, mert az égett be. Amint úgy állsz hozzá, hogy bizonyos dolgokat mivel tudsz elvégezni, máris lehet más OS-t is használni, mert feladathoz keresel eszközt, nem a behuzalozott eszközeidhez OS-t. Egyszerűen egy másik OS másképpen működik.
    Az átállásba is csak azért szokás belebukni, mert nem hajlandóak tanulni az emberek. (Pl. amikor vesz egy autót, akkor is máshol van a világításkapcsoló, mint az előzőn, de azt megtanulja. Hogy nincs C:, azt nem hajlandó.) Mondjuk ez onnan jön, hogy a winfost se tudják használni, csak megszokták, hogy oda kell kattintani, és akkor az történik.

    Ahogy fentebb írtam, lehet úgy nézni, hogy ez a létező világok legjobbika, akkor biztos minden szép, de nekem már régen eszembe se jut a Win.

    A routeren Ios, ja, a Cisco-n. A TP-Linken, Mikroyúkon, stb. meg nem Ios.

    A #185 meg LOL.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák