Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz lapa #45 üzenetére

    valóban nem készülékedben van a hiba, hanem a felfogásodban. ám ez mindenki saját szoc problémája.
    az IT fiatal kora végett dinamikus korát éli, így a fejlődés 2 év alatt elavultá teszi a korábbi generációkat.
    az erőforrás igény nem önkényes módon növekszik, hanem az új fícsörök függvényében.
    ha az emberiség a te logikád mentén haladna, még mindig a kőbaltánál tartanánk.

    mint korában írtam, az új generációs mókák (legalábbis az ms winnnél megfigyelhető módon) egyre hatékonyabban használják ki a rendelkezésre álló erőforrásokat, ám ez nincs arányban az új, a használat hatékonyságát növelő fícsörök erőforrás igényének növekedésével. azt is írtam, h a win nem a tegnap gépeire készül.

    senki nem kötelez rá, h vistát használj. jelen állás szerint xp supportja tovább él, mint a vistáé (nyilván az is tolódni fog, de jelenleg így vannak a dátumok).

    nekem is 2 512es ramom volt új gépben...
    beta2 idején egy athlon 2000xp-m volt 768 rammal. sosem volt felső kategóriás mégis vígan elfutkorászott rajta a longhorn. aztán irónikus módon az új gépemen driver hiány miatt nem működött, de a hivatalos megjelenés után 1 hónappal azok is megjöttek.

Új hozzászólás Aktív témák