Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• anulu

nagyúr

teljesen őszinte leszek: már nem érdekel a morális oldala. ha valami érdekel, akkor azt nézni fogom. MLB, Nascar, Indycar jelenleg leginkább (NFL szezon ugye most nem megy). kishazánkban Digi adott Indycart, most nem tudom, h mi a helyzet vele, nálunk csak UPC van.

trükközve, de előfizettem Directv Now-ra, rendesen vonják a bankkártyámról a havi előfizetési díjat. Így van MLB network, ESPN, ABC, FS1, FS2 meg a minden (kivéve CBS :O). már lemondtam arról, hogy valaha is lesz olyan, hogy én rakjam össze mondjuk a globálisan elérhető x tízezer csatornából azt a csomagot, ami érdekel. marad a trükközés. remélem egyszer a műsorszolgáltatók is felébrednek csipkerózsika álmukból, és rájönnek, hogy talán a nézői igények mások, mint amit ők elképzeltek.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 11Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB | XBOX ONE X

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés