Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz d@vee #5 üzenetére

    Egyetértek veled, pedig én moziban dolgoztam. :) Voltak egyébként vendégek, akik épp erre panaszkodtak, hogy túl sötét(bizonyos filmeknél a sötétebb jeleneteknél valós probléma), mondtuk, hogy ezzel nem tudunk mit csinálni, ez ilyen.

    Én mikor dolgoztam, akkor is a 2D-s filmeket részesítettem előnybe. S jó néhány kolléga is így volt ezzel. Az a baj, hogy a 3D-s film mesterségesen állítja be a szemednek a fókuszt, ami azt eredményezi, hogy csak a kép bizonyos része lesz éles. Ráadásul gyors mozgásoknál észre vettem(pl. Batman vs. Superman), hogy rendkívül zavaró tud lenni a 3D, mert olyan gyorsan mozog a kamera, gyorsan váltakozik a kép és a 3D-nél még elmosódott is, s a szemed nem tudja követni, kvázi nem tudod mi történik a jelenetben.

    (#12) CPT.Pirk Annyit hozzáteszek azért, hogy a kolléga megjegyezte, hogy ő volt egy másik moziban és ott élesebb és világosabb volt a 3D. :K Mindenesetre nekem valahogy nem hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák