Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Domonkos #1 üzenetére

    Munkára eldobható nyomógombos Samsung buta telefon. Amúgy egy ezer éves Moto G5-öt használok amin nem netezek nem wifizek. Még akkor vettem amikor beszart a navi az autómban és a telefon olcsóbb volt mint venni egy újat.

    (#2) Viktor0610: Nem azzal van bajom, hogy bevezetik. Aki akarja használja. Én biztosan nem fogom ha ennek az az ára, hogy bukom a ~15 éve meglévő gmail címemet hát legyen.

    (#6) Krogoth: Az nekem több mint elég. Utánaolvasok, köszi.

    (#12) Viktor0610: Bankomon kívül csak a net szolgáltatómnál és helyi kórházban van leadva a privát számom mint kapcsolattartó. Sehol máshol. Ezen a jövőben sem szándékozom változtatni.

    (#18) AxBattler: Nem emiatt állítottam át. A Google az első néhány oldalon (többnyire) olyan oldalakat hoz amelyek tejelnek, hogy előre kerüljenek a találati listában. Egy barátomat is hónapokon át bombázta a magyarországi képviselettől valaki, hogy hirdesse magát náluk mert sokkal több találatot hoz stb... Nehezen esett le neki a szitu, csak közötte az ebet a karóhoz. Egy olyan autós fórumról beszélünk amire kb. 15 ember írogat, 70-80 fő látogatja aktívan és egy fia reklám nincs rajta elhelyezve. És ez jó is így.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák