Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz #90088192 #28 üzenetére

    "De kevesebb lettél, mert 2X annyi szavazónak fele annyit ér a szavazata... vagy a rabszolga felszabadítása..."

    Igen, ez is egy megközelítés, másfelől meg minél többen szavazhatnak annál legitimebb lesz a végeredmény, amivel mindannyian nyerünk. Ha így nézzük, akkor meg nyertél vele te is.

    "A jelenlegi normális is egy átmeneti állapot, ami majd idővel nem normális lesz, ahogy a múltban is megtörtént."

    Csak Hofit tudnám idézni, aki szerint: "régen tilos volt, ma már lehet, én nem akarom megvárni amíg kötelező lesz." :)

    "Miért baj neked, hogy a lónak jobb élete lesz?
    Hiszen a lónak helyzet idegen a díjugrató. Gondolom tudod vadon élő lovak nem ugrálnak árkon bokron.
    Én a lovakkal vagyok ezen a ponton."

    Én nem vagyok meggyőződve róla, hogy annak a lónak jobb lesz ettől az élete, hiszen ezek eleve "rabságban élő lovak", maximum ha nem lesz rá már szükség a sporthoz, akkor vagy használják másra vagy lesz belőle lókolbász kb. Ez egy naiv elképzelés, hogy ha kivezetik ezt a számot az öttusából, akkor majd ezek a pacik egy virágos réten fognak nyargalni szabadon a naplementében. Ugyanmár.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák