Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erhas01

    tag

    udv:
    iskolas koromban arrol abrandoztam nem kell konyvet cipelnem 20-30kg ot esetenkent tobbet , ott lesz az internet.
    letoltom a szakmai jogvedett anyagot, nem kiollozom, hanem megtanulom a tanarnak elmondom , a tablara felirom.
    barmilyen anyag legyen az : tv film, haboru es beke, kvantummechanika, programozas, fizikai kemiai kiserletek, gyogyszerek osszetetele, kresz, marketing, gyermek neveles, orvosi kiserletek , matematika, kornyezetvedelem, regeszet barmi a legmagasabb szinten, lehetoleg napra keszen. nem a vikipediara gondoltam.
    elolvasom, hozzaferek alkalmazom, hasznalom, es az oktatok meg eligazitanak a sokasagban. minosegi tartalom kell, ezt kell tanitani, ezt kell terjeszteni is.
    na csak ezekert en bevallalom a buntetest, az emberiseg szellemi fejlodeseert.

    minden feladat megvalositasahoz, szukseg van a cel kituzesere.
    magyaran a szulo, es az oktato jobban odafigyelve a tanulo kivancsisagehsegere eredmenyt tud felmutatni barmely torvennyel szemben.
    a tiltas onmagaban nem er semmit, ha a lehetoseg barhol adott. lasd gyufa.
    az onkontrollra kell nevelni, nem engedelmessegre! tudni kell masokat is engedni a netre.
    birtokolhatod a tudast, atadhatod, de ne fuggj tole! szivessen mondj le valamirol.

    udv: erhas01

  • erhas01

    tag

    válasz Killing #33 üzenetére

    udv:
    ertem!
    jelen tudasom szerint, pillanatnyilag nem tudok erre jo megoldast, ahogy ok sem!
    az adat adat marad, másolhato, nem levedheto! legyen papir, cd.
    ilyen modu korlatozas ertelmetlen.
    ez csak a kapzsi vezetok fejeben jovokep, de csak rovid tavon!
    ez a haszon es a plusz profit lefolozese a szolgaltatok reszerol, egy a mar kifizetett szolgaltatas egyoldalu modositas, korlatozas es szunetelteteserol.
    helyette a fejlesztest, a helyes emberi oktatast, a hasznalat modjanak elmagyarazasat tartom irany mutatonak.
    udv:erhas01

Új hozzászólás Aktív témák