Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Ezt a kezdeményezést nem csupán a mobiltelefonokra, hanem az IoT eszközökre, azaz minden interneten keresztül kommunikáló eszközre ki kellene terjeszteni. Persze nem funkcióbővítésre, csupán a biztonsági rések betömése lenne a cél, ami a mostani világban, amikor különféle feltört eszközökről indítanak DDoS támadásokat vagy használnak kriptobányászatra, szükséges. Emiatt én a 7 évet is helyeslem, bár sokak által említett 5 volna a minimum.

    #8 Tigerclaw Sajnos ezt a piac diktálja, és ebbe jobb a politikának nem beavatkoznia. Mert ha megtennék az EU-ban, az már egy Kína szintű államkontrol felé venné az irányt.
    A cserélhető akkumulátor azonban lehetne egy ilyen lehetőség, bár ezt ugye jól meg kell fogalmazni, nehogy a gyártók és forgalmazók a kiskapukat használják ki.

    #7 GreenGoblin Egy jó kis ÁFA harmonizáció kellene még, és én már elégedett leszek.

    #25 joey04 Ez sajnos benne van a pakliban, bár itt inkább az olcsó Androidos készüléket forgalmazók lesznek érintettek, és nem az Apple. A pozitív hozadékát meg leírtam fentebb.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák