Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz Maarki #820 üzenetére

    500/100-as Digi. :) Én megabájtokról beszélek, nem megabitekről. Tehát 45MB/s nem 45Mb/s!
    Nem véletlenül töltök le SSD-re és nem HDD-re, mert az már nem bírja ezt a tempót.
    A router beépített torrent kliense pedig biztosan nem bírna el ilyen I/O terhelést! 12TB-nyi tárhellyel és 60GB-os SSD-vel szerelt miniszerverem viszont remélhetőleg igen, de egyelőre az asztali gépen tesztelgetek, aztán legfeljebb fejlesztek még a serveren is, hogy bírja a tempót.

    De akkor beszéljenek a számok:
    HDD letöltés teszt
    SSD letöltés teszt

    Szóval a gondom az, hogy eddig akármit csináltam 370Mbps-től több nem jött ki a kábelből ha torrenten keresztül töltök le. Nade eddig a router terhelését nem is tudtam monitorozni. Ha ennyi a vége akkor ez van és nem erőlködök rajta, de előbb biztosan tudni akarom, mi az ami megfogja, mert azért egy jó 150Mbps még ott van a kapcsolatban, csak nem tudom használni.
    A második képen ha jól megnézed 1MB/s feltöltés ment, amiben nem volt hasznos adat. Tehát nem seed-eltem, hanem az arra kell "csupán" hogy a peer-ekkel a kapcsolatot fent tartsa a kliensem. Ez láttszik azon is, hogy az összesített aktuális feltöltésből ez az 1MB/s teljesen hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák