Új hozzászólás Aktív témák

  • bryant56

    aktív tag

    Hali.

    Pár naponta a routerem lehal (lehet, hogy minden nap, csak épp olyan időben, amikor nem vagyok otthon), nem tudod elérni a kezelő felületét gépen keresztül. Az internet ilyenkor félig hal le. Ahogy észrevettem a meglévő kapcsolatokat nem botja (a letöltésben lévő torrentek töltődnek tovább), de újakat nehezen hoz létre. Ilyenkor egy oldal betöltése 30-40 sec vagy több. Kb. félóránként "játssza" ezt a router. Ezt abból tudom, hogy torrent kliensben látom, hogy fél óránként új IP van. Miután új IP-t kap utána helyre jön a net.

    Ez a probléma már fent áll egy ideje, csak nem volt időm/kedvem foglalkozni vele és, csak mostanában kezdett egyre jobban zavarni.

    Szerintem a mostani firmware okozza a problémát. Ha jól emlékszem régebben nem volt ilyen gond és 1-2 hónapja frissítettem a firmware-t.

    A fenti problémák alapján én egyértelműen a router-re gyanakszom, mint hiba forrás. Amikor a hiba jelentkezik, akkor más gépről is használhatatlan a net, tehát a gépemet kizárnám, mint hibaforrás.

    Volt-e valakinél hasonló problémája?

    Firmware Version: 3.0.0.4.382_51640

    Digi FTTH

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák