Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch

    csendes tag

    Sziasztok!
    Volt egy gondom, megbírkóztam vele, de megosztom a módszert, hátha valakinek hasznos lesz.
    A jelenség az volt, hogy egyik nap észrevettem, nem megy a torrent. Gondoltam megnézem mi a baj: a routerbe be tudtam jelentkezni az admin felhasználómmal, viszont ugyanazt az accountot már nem fogadta el a Download Master, azt írta: Invalid username or password. A routerre kötött winyó elérhető volt a sambával.
    Próbáltam mindent: winyó unmount-visszadug, másik USB portra kötés, router restart, DM uninstall, visszainstall, semmi sem javította meg. Változtattam jelszót, de a DM így sem fogadta el. Már a router reseten gondolkodtam, amikor az az ötletem támadt, hogy egy USB pendrive-ra teszek egy friss DM-et, és ez működött.
    Ekkor rájöttem, hogy ha a winyóról nem csak uninstallom a DM-et, hanem törlöm is róla a download mappát is, akkor jó lesz, és így is lett.
    A downoad mappában egyébként ha jól látom a settings.json a lényeges elem. A torrenteket egyébként vissza tudtam állítani a Download2\config\resume és a Download2\config\torrents mappa visszaállításával.
    Problem solved. :C

Új hozzászólás Aktív témák