Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Atesz

    addikt

    válasz sfdrakex #33 üzenetére

    Én nem akarom ezt hinni, csak azt mondom/írtam, hogy minden errefele mozdul. A világ nem csak fekete/fehér, ezt kellene megérteni.
    Minden központosul, látszólag a kormányok a nagyléptékű ügyekben egy követ fújnak. Az 5G kapcsán hirtelen össze tudtak fogni a nagy szolgáltatók is, csak hogy nekünk jó legyen. Hát nem szép a világ? Még jó, hogy így odafigyelnek ránk, szó szerint. :D

    Szerk.: többet nem spamolok, a lényeg, szerintem a cikkben levő vizsgálat csak a végkövetkeztetést írja le, ezzel engem nem győzött meg. Ez olyan mintha valaki leírná, hogy szerinte az AMD lassú. Ok, de melyik, milyen környezetben, mihez viszonyítva, milyen méréssel mérve? stbstb...
    Afelől pedig nincs kétségem, hogy meg akarják figyelni a lakosságot, mindenki tapasztalhatja, akinek van kártyás telefonja, bankszámlája, stb. Tudni akarják, hogy kinek mije van, mikor, miért, hol, stb. Persze a terrorizmus ellenességre hivatkozva.
    Honnan is indult ez az egész terrorizmus ellenesség? 9/11? Amiről már mindenki egyöntetűen állítja, hogy egy megrendezett esemény volt? Egyértelmű bizonyítékok vannak, épeszű ember nem hiheti el a hivatalos álláspontot.
    Megcsinálták, majd erre hivatkozva megfigyelik a terrorpista Mari nénit, mert kifosztja a hentest. Hiába, kell szegénynek a farhát, mert hát olyan jó a rendszer, hogy nyomorog a nemzet, de azért az 5G-t azt minél előbb, nehogy már ne menjen a 4k sztrím', meg a torrent a jóősten bárányainak. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Béééla

    őstag

    válasz sfdrakex #33 üzenetére

    Nem tudom, kimaradt neked az utóbbi pár év?
    Snowden, Google, facebook, Alexa, a kínai pontrendszer, hogy minden cég próbál pénzt csinálni a viselkedésedből, soroljam még?
    Komolyan ezek után lekonteózni a gyakorlatot? Ember! :W

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák