Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz SidCorky #26 üzenetére

    Azért ez így eben a formában nem teljesen igaz,manapság már a legtöbb autóba a kormányra is tesznek mindenféle gombot,zeneváltásra, műszarfalvezrlésre,egyebekre.
    A kocsinkban is van már vagy 20 gomb a kormányon gyárilag...

    Mondjuk engem nem izgat hogy néz ki egy játékkormány, verseny közben úgyse azt nézegeted, csak a formája legyen realisztikusságra hegyezve (méret,fogás,stb). De azért valóban nem lenne rossz ha látványra nem ilyen színes mázos xnégyzetháromszögkör és egyéb szarokkal lenne televágva hanem hasonlítana..

    Egyébként nem tudom Logitechnek mennyire szerencsés ilyenkor kormányt kiadni. Generáció vége. Autós játék idén már minimal. Aztán kijön a nextgen és nem támogatják 100%-osan avagy oda is új kormányt adnak ki csak még több embert fordítanak maguk ellen.... Amekkora jóság volt a Logitech egykoron még a G25 és a DFGT idejében szinte konkurencia nélkül, mára gyakorlatilag a Thrustmaster egy középkategóriás szettel is megeszi őket. Kár pedig szerettem a régi kormányaikat de jelen genben mikor eljutottam oda hogy újra szimulátorozzak a g29 kipróbálása után vándoroltam át a Tmasterékhez és abszolút pozitívan csalódtam. Persze a szettem közel 2x annyiba fájt modokkal mindennel mint egy g29 váltóval, de ehhez képest a logi csúcs szettje egy játéktermi mókakormány hatását kelti minden téren (látvány, érzés, élmény)....

Új hozzászólás Aktív témák