Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Speed® #7419 üzenetére

    Valóban jó az a cucc amit mutattál (tényleg elgondolkodtató),de nem ez a célirány szerintem,ha jól értettema kérdést.
    Nem hinném hogy az 1080ti kártyája és a legújjabb 4k-s megjelenítője mellé keres cuccot magának,ami nem eszik többet 50wattnál.
    Persze értem a mondanivalód lényegét,és a jószándékod is,de gondolom nem véletlenül tette fel a konkrét kérdést itt egy xeon topikban.
    A tuningot illetően,azért egy 68-70%-os teljesítménynövekedés elérése léghűtéssel,nem mindennapos dolog,és persze hatalmas élmény elérni ezt az eredményt.
    Vga használat tekintetében pedig a gtx 970-ben(ha jól láttam az van neki) nem marad egy kihasználatlan százalék sem,az tuti.
    Persze még ott van az a matek is,hogy sokkal erősebb procik is vannak mèg amit még bàrmikor belerakhat a lapba.
    De ettől függetlenül a te választásod is egy jó megoldás,kézenfekvő,és teljesítménycentrikus.
    Viszont szerintem napjainkban az olcsó xeon procik használata,és ipari tuningolása a hasznos pluszteljesítmény elérése érdekében megmutatja hogy van ott még komoly erő amit igen is ki kell használni.
    De persze ez csak az én véleményem,ez csak egy vélemény,szerintem ennek a topiknak ez az alapmondanivalója.
    Egy a lényeg,próbáljunk egymásnak a legjobb tudásunk szerint segíteni,és szerintem ezt a lépést mindketten megléptük.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák