Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz customer114 #7073 üzenetére

    Nézd,ha te ,,nyersen" fogalmazol és számodra ez természetes,próbáltam én is a te nyelvezetedben válaszolni neked.Részemről ez a xeon + 1060 téma kb annyit jelent,hogy a régi proci felhasználásával egy modern vga párosításával,még mindíg alkalmas ez a konfig arra,hogy újabb játékokkal lehessen jó minőségben játszani.Természetesen tunigolni is nagyon szetetek,és párhuzamosan rájöttem arra hogy igen is van még ezekben a procikban tartalék,amit ki is lehet (kell) használni,ès nem kell eldobni mindent,szaladni a boltba egy új pc-t venni.De ez nem neked szól,mert téged ez nem érdekel,ugyanis szerinted számtalan olyan cpu van ami a xeonoknál gyorsabb és jobb ami érdemesebb egy gtx1060 használatára.
    Rendben,és igazad is van.
    De nemtudom észrevetted-e,hogy ez a fórum,a 771-es xeonok 775-ös alaplapban témákat öleli fel,ami sok ember számára rengeteg segítsèget nyújt magamat is beleértve,és ezúton köszönök mégegyszer minden segítséget mindenkitől,amit kaptam ebben a topikban,amit máshonnan nem tudtam volna megkapni.
    Azt meg végképp nem tudom értékelni,hogy a leereszkedő hozzászólásod avval igazolod,hogy 184 off hozzászólás volt 1 év alatt,ez csak téged minősít,főleg hogy téged ez még szórakoztat is.Ami szintén nagyon fontos,tényleg legyen szép napunk.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák