Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz MaCS_70 #31 üzenetére

    Több szempontod nem értem, de ettől függetlenül nem tekintek rád "ellenségként", sokszor jó a másik oldal véleményét is megnézni. Én nem vagyok hős, se senki, de a munkahely az munkahely, én oda nem jópofizni meg haverkodni járok, illetve egyéb hülyeségekben részt venni, hanem kitölteni a munkaidőm, lehetőség szerint egyedül. Az említett cégem volt szifon buzeráns, ők egy teljesen más dimenzióban éltek, kb. mint egy nagy család, hétvégéken is mentek a körüzenetek, és ha nem válaszoltál rá, meg voltak sértődve. Na ilyen türhőkkel én nem vagyok hajlandó dolgozni, de szerencsére senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, így bárki szabadon dönthet a sorsáról. Tehát számomra csak életképtelen ember van, vagy Stockholm-szindrómás, vagy tudom is én mik ezek az emberek, akik csak rinyálni tudnak, de tenni nem. És az nem indok, hogy ott a hitel meg a gyerek meg a tököm, mert én is léptem meg egy olyan helyzetet, hogy lövésem sem volt róla mi lesz holnap, mert éppen olyan anyagi helyzetben voltam, csak az aktuális munkahelyről lépnem kellett, mert betelt a pohár, és tök jól meg tudtam én is oldani azt a kis átmeneti időt életminőség romlás nélkül. Na ezek a betokosodott gyökerek verik egész nap a telefonjuk képernyőjét, és a faszbukon élik ki a titkos vágyaikat. Gyárban szerencsére diákként dolgoztam utoljára, de amiket hallok az ott dolgozó ismerőseimtől, én biztos lezúztam volna pár embert. Párom is folyton panaszkodott amíg gyárban ténykedett... Szóval ez az egész egy fertő, semmi más. Ha arra lenne használva, amire kitalálták, nem lenne vele semmi baj, de csak egy képzeletbeli világot tár az ember elé, közben meg nincstelenek pózolnak és próbálják magukat nagynak mutatni.

    Az egyetem meg ismét egy más világ. Apropó. Akad olyan ember a világon aki nem egyetemista? Hogy az istenbe van ennyi belőlük? Akármit látok meg olvasok cikket, a legtöbb ember IT szaki meg egyetemista...

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák