Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz MaCS_70 #18 üzenetére

    De, van elég sok fogalmam. A facebookozás egy "betegség", a legtöbb ottani lakos függő, ezt nem kell szépíteni. Igaz a fénykora már lecsengett, de akkor is egy káros szenvedély, semmi több. Az meg ne az én problémám legyen, hogy általános iskolás osztályoknak van egy zárt csoportja, ahol tudnak kommunikálni egymással, tanárokkal, egyebekkel, de itt a feltörés/majomkodás lehetősége szinte nulla. A "felnőtt" ember meg semmi másra nem tudja használni azt a szart, csak a munkahelyi idő elütésére, plusz az elképzelt világának kibontakoztatására, kis emberi százalék meg arra használja amire kitalálták, de ők vannak ultra kevés számban. De akkor áruld el mégis mire tudja kötelezően használni egy 20-99 év közötti ember. Az egyik munkahelyemen mindenkinek volt céges szifonja, azon ment a kommunikáció, azt sem lehetett megkerülni sajnos, ezért léptem is onnan, mert nem vagyok senki bohóca munkaidőn kívül. Tehát értelmes érveket várok, mi olyan fontosra lehet használni azt a közösségi csodát.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák