Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz #16820480 #4 üzenetére

    én is gondolkoztam valami hasonlón, de aztán nem írtam le (annyit fikázom őket mostanában) ... megtetted helyettem, szóval köszönöm! :R
    (automotive industry köti őket ---valamelyest--- de ki tudja... azért még lehet jó lesz, de a telefonokból kiindulva...max 1 évig)

    DEHAMÁR XD
    meg 2 hónappal a hivatalos megjelenés, és a lemondhatatlan előrendelés után előrejelzés nélkül kijön egy új verzió, aminek szenszál a teteje súlycsökkentés céljából és még az akku is nagyobb, így +400km-t tudsz megtenni egy töltéssel
    aztán emiatt kap az original egy FW updatet, ami miatt 80km-rel kevesebbet tud megtenni, és még lassabban is tölt mint előtte. Ezt már nem javítják ki, és ez volt az egyetlen FW update amit a következő 1200 évben kapni fog :)

    #5pusszycat
    nem arról van szó.. hanem az olcsóbb modell is drágább lesz mint a spring, és 4 kerék helyett csak 3 lesz neki, és jobbra nem fog tudni indexelni, csak balra, a klíma meg csak akkor működik ha egyszerre fűtesz is, és amúgy töltsd le a SmartMI_Home&Car appot, amin keresztül tudod nyomni a gázpedált - a telefonodon.
    És csak akkor megy előre, ha fejen állsz, mármint az autóval -kerekekkel az égnek.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák