Új hozzászólás Aktív témák

  • fo_di

    őstag

    én egy American Tourister Toulouse 2.0 uprightot használok 6 éve viszonylag rendszeresen, sehol nem volt vele probléma (az AT a Samsonite jóárasított márkája), ugyanakkor ha jól látom, mostanra kifutott széria lett belőle
    neten általában lehet találni 20 körül AT bőröndöket, valószínű a többi fazonnal sincs panasz, és az ATnek van saját webshopja is (pl. [link], de ha rákeresel, lehet, hogy találsz olcsóbban is, mert elég sok webshop árul AT bőröndöt ingyen szállítással)
    én magam részéről ekkora méretben a kétkerekűeket jobban kedvelem, mert kevesebb helyet vesz le a bőröndből, mint a spinner 4 kereke, ráadásul buszon simán elgurul a 4kerekű

    mielőtt megvolt a bőröndöm egyszer kölcsönkértem egy ismerősöm nullkilométeres olcsó bőröndjét, elvették a gépen feladós bőröndnek, de szegény táska alig élte túl az utat (letört a kitámasztója és a kereke is elég béna volt), ott rájöttem, hogy egy minimálisan drágább bőrönd olcsóbban jön ki hosszú távon

    egyébként a tartósságon kívül azért is érdemesebb márkás bőröndöt venni, mert a földi személyzet is ismeri őket mindenhol és tudják, hogy beleférnek a méretekbe (nem is vették el sehol a bőröndöt méretre hivatkozva), és igazából ha a földi személyzet szerint kb belefér a limitbe, akkor nem fogják belerakatni a ketrecbe, de láttam már ránézésre is óriási táskákat felengedni a gépre

    ha nem fér a ketrecbe, a fapadosak tuti megvágnak sok pénzre, a nagyoknál kevésbé szórakoznak ezzel

Új hozzászólás Aktív témák