Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowy_owl

    őstag

    Kicsit szégyellném magam a helyükben. Már csak azért is mert ez mint hír megjelenhet. Az én H8-amról nem volt ilyen hír, hogy adnak mellé gyors töltőt. Kibontottam a dobozt, és benne volt, ugyan ez volt a Note 4-nél is, és a Galaxy S7-nél is. Na jó a Galaxy A3 2017- mellett nem volt gyorstöltő, de az nem is tud gyorstöltést. Nem tisztem fikázni különösebben az Applet, de ez azért már kiveri a biztosítékot. Mondjuk a jack lighning csatlakozó kihagyása is a szégyen kategóriába sorolható. 3.000Ftba került újonnan és ugyan olyan rossz minőségű, mint a gyári töltőkábel. Üzletpoltika meg minden, de ez már túl van a kínos határon. Mert hogy a konkurensekhez képest drágábban adom mert innováció, meg iOs meg ökoszisztéma, és ez sokba kerül, és azt mondom nem veszem meg. De a júzer megtudja, hogy megvettem a nagyon drága telefont, ezek - összes többi gyártó- meg már a kínai csing csáng csung telefon mellé is gyors töltőt pakolnak, nekem meg kiszúrják a szemem egy ilyen hangyapöcsnyi valamivel, akkor azért lehet hogy átgondolja újra.

    [ Szerkesztve ]

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák