2019. április 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) tixem

tixem
(PH! addikt)

A lassan 2000 dolláros induló ár mellett ez iaz apróság gazán belefér. Ehhez már ott sincs elég vastag bőr az arcon :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#2) PowerBuldog válasza tixem (#1) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Azért várjuk ki a végét. Elég vastag ott a bőr. :DDD

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#3) noro79 válasza tixem (#1) üzenetére

noro79
(tag)

Megkezdődött az Apple szidása

(#4) Teo.

Teo.
(tag)

Wooww innováció !!!

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5 ThinkPadT500

(#5) Zoolee19

Zoolee19
(fanatikus tag)

Lassan csoda hogy adnak mellé bármit is :DDD

ASUS P7H55-M/V, Intel i3 540,Corsair Vengeance LP 2x2 GB DDR31600, MSI GTX-960-GAMING-2G-LE ,Scythe Stronger 500W 80+ Plug-in. Laptop:Lenovo 110-15IBR 80T70070HV ,Samsung S7/ Samsung S8

(#6) akos_ur

akos_ur
(fanatikus tag)

Ez egy hír :D

(Alice, nem neked szól, csak úgy értem, hogy vicces, hogy ennek hírnek kell lennie :D )

(#7) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Ennyiért illik is adni ezeket a tartozékokat, örülök, hogy ők is belátták!

(#8) Mr President

Mr President
(senior tag)

Szerintem ennek már akkor a csomagba kellett volna kerülni, miután alkalmas lett a készülék a gyorstöltésre.

Galaxy S8 | Samsung UE55MU7002 | Dell 5537 I7 8850 FHD

(#9) Fred23 válasza .Szaki. (#7) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Filléres tétel lehet a gyártása. Rendeltem tegnap egy Qi töltőt 8690 Ft-ért, szerintem nincs benne 1000 Ft "anyag".

(#10) tixem válasza noro79 (#3) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Emeld ki a szidást a fentiekből. Érdeklődve várjuk.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#11) Mustaros

Mustaros
(fanatikus tag)

Az Apple csak akkor tesz valamit plusz dolgot a dobozba , ha már minden gyártó meglépte azt és már számukra is ciki..
Mert azért valljuk be , hogy ha nem lenne ekkora shitstorm a neten / youtube -on , hogy még mindig 1 amperes töltővel adják a csúcstelójukat amiben elég nagy az akku (XS MAX) , akkor kb még 5 évig nem csináltak volna semmi.
Ami meg a lightning to jack átalakítót (dongle) illeti , az meg vicc , hogy már nincs a dobozva arra hivatkozva , hogy azt a kiegészítőt veszik a legtöbbet , mivel úgy is elhagyják.. minek adjuk a dobozba..

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#12) Derrewyn válasza Fred23 (#9) üzenetére

Derrewyn
(senior tag)

Arról nem is szólva, hogy az alap töltőfejhez képest tényleg minimális a gyorstöltő többletköltsége. Talán kb. 30-40 cent/db. :D
Persze az is lehet, hogy volt egy halom hagyományos még raktáron, és el kellett szórni valahogyan.

(#13) -Skylake- válasza akos_ur (#6) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Ugyan ez jutott eszembe. Meg jo, hogy SIM tut adnak melle, mert ha nem adnanak, johetne rola hir hogy mostantol fognak. Egy telefonhoz gyorstoltot adnak lol, hat az kemeny.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#14) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Lassan utolérik a konkurenciát :K

Samsung Galaxy S7e

(#15) Postas99

Postas99
(senior tag)

A zsenikéim mikor fogják bejelenteni, hogy az Itunes tudjon menteni external harddrive-ra is direktben egy Iphone-t, mondjuk így 2019 lassan második negyedévében?

Egy röhej hogy ha nincs elég helyed a gépen (PC) a C meghajtón akkor ez a feladat bukott dolog... 120Gb SSD boot partició. Erre készíts egy mentést egy szintén 128-as modellről. Katasztrófa ez az ökoszitéma..

(#16) Lazika

Lazika
(senior tag)

Nem lenne egszerűbb beleteni a telefonba az usb c-t minthogy még lighting usbc-t mellékelni? :Y

 iPhone Xs Max  Mac Mini 2018 

(#17) LosBlancosrm válasza noro79 (#3) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Egy SE-vel így a szívedre venni... Simán lEnéznek vele, nem vagy igazi iPhoneos. :(

(#18) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Tudom hogy esélytelen, de jó lenne egy SE2-vel bemutatkozna ez a dolog. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Móci válasza Luck Dragon (#18) üzenetére

Móci
(PH! addikt)

Én is örülnék neki, de az szerintem esélytelen. Jön majd megint pár méregdrága vágódeszka pici frissítéssel az előzőekhez képest, és profit. Gondolkodtam idén is az SE cseréjén, de amennyire elszállt az apple az árakkal, lehet megint droid lesz.

Mostanság inkább a lehúzásra gyúrnak, az inniváció meg az árakban van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) .Szaki. válasza LosBlancosrm (#17) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Lehet magának vett mobiltelefont, nem pedig a környezetének.

(#21) -Skylake- válasza .Szaki. (#20) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Rá is világítottál az igazi apple selling pointra. :R

(#22) sztanozs válasza Postas99 (#15) üzenetére

sztanozs
(PH! addikt)

Csinálj egy symlink-et az Appdata/Apple könyvtár helyére (vagy iTunes, vagy valami hasonló - valahogy így hívják), ami a külső lemezre vagy felcsatolt NAS-ra mutat, és máris oda fog menteni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#23) forgonati

forgonati
(őstag)

Nemár... Már az Apple sem a régi.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#24) Zotya84 válasza sztanozs (#22) üzenetére

Zotya84
(őstag)

Azt azért érzed, hogy ez így elég gáz, hogy egyáltalán foglalkozni kell vele... :)

(#25) mazsiii92 válasza Móci (#19) üzenetére

mazsiii92
(tag)

Én pont ebben a dilemmában voltam amikor a 6S-emet cseréltem, és vettem egy S9-et decemberben. 100 ezerrel olcsóbb volt előfizuval mint az X, pedig az S9 6 hónappal később jelent meg, de még az i8 is 30 ezerrel volt drágább. Vállalhatatlan volt számomra.

Az S9 viszont jól teszi a dolgát és nagyon szeretem. A rendszert is hamar megszoktam, a samu rendszere volt számomra az egyik legletisztultabb ezért nem érzek gondot a váltásnál. Persze ősszel megnézem az iPhone-okat, hátha vissza tudnak téríteni valamivel.

S9 64GB // iPad (2018) 32GB // i5-4570, 16GB RAM, 1050TI

(#26) Syl válasza Lazika (#16) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)

Az USB-C nyílt szabvány, a Lightning meg az Apple szabadalma, amiből évente sok(száz?)millió dollárt keres. Szerinted? :B

Words cannot express how much i don't care

(#27) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Csak nehogy +100$ legyen ennek az innovációnak az ára.

(#28) noro79 válasza LosBlancosrm (#17) üzenetére

noro79
(tag)

Ha régi telóm van akkor nem vagyok? Ezt igen! Igazi lenéző hozzászólás! Bravo. Nem mindenki rakja ki hogy milyen telefonja van, mit eszik és mit sz.rik.

[ Szerkesztve ]

(#29) noro79 válasza .Szaki. (#20) üzenetére

noro79
(tag)

Köszönöm

(#30) Luck Dragon válasza Móci (#19) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Egyetértünk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) juuzer

juuzer
(őstag)

Wow végre kompatibilisek lesznek saját magukkal? :D

Mondjuk én megvárnám azért a végét a dolognak :D Így ugye kell a dongle, hogy a MacBook Prodról tudd tölteni az Ájfonodat ami = pénz :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#32) -Skylake- válasza EclipseGT (#27) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Nyugodtan legyel biztos benne, hogy belerakjak a telefon araba.

(#33) -Skylake- válasza juuzer (#31) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Pont hogy igy nem kell majd dongle.

(#34) Snowy_owl

Snowy_owl
(senior tag)
LOGOUT blog

Kicsit szégyellném magam a helyükben. Már csak azért is mert ez mint hír megjelenhet. Az én H8-amról nem volt ilyen hír, hogy adnak mellé gyors töltőt. Kibontottam a dobozt, és benne volt, ugyan ez volt a Note 4-nél is, és a Galaxy S7-nél is. Na jó a Galaxy A3 2017- mellett nem volt gyorstöltő, de az nem is tud gyorstöltést. Nem tisztem fikázni különösebben az Applet, de ez azért már kiveri a biztosítékot. Mondjuk a jack lighning csatlakozó kihagyása is a szégyen kategóriába sorolható. 3.000Ftba került újonnan és ugyan olyan rossz minőségű, mint a gyári töltőkábel. Üzletpoltika meg minden, de ez már túl van a kínos határon. Mert hogy a konkurensekhez képest drágábban adom mert innováció, meg iOs meg ökoszisztéma, és ez sokba kerül, és azt mondom nem veszem meg. De a júzer megtudja, hogy megvettem a nagyon drága telefont, ezek - összes többi gyártó- meg már a kínai csing csáng csung telefon mellé is gyors töltőt pakolnak, nekem meg kiszúrják a szemem egy ilyen hangyapöcsnyi valamivel, akkor azért lehet hogy átgondolja újra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Qin S1 eladó: https://bit.ly/2Fh16Sz

(#35) PreikeStoleN válasza LosBlancosrm (#17) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Menj a Note 9 tpikodba,ott oszd az észt.Ott téged biztosan nem néz le senki,mert hiper szuper telcsid van. Woowwww.;]

Cikkhez:
Kiváncsi leszek erre.Ha így is lesz,magas ár fog hozzá párosulni.

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#36) LosBlancosrm válasza PreikeStoleN (#35) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Csak nem fájdalmas pontotokra tapintottam? Bocsánat. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) PreikeStoleN válasza LosBlancosrm (#36) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nekem nem fáj..csak ne basztass másokat állandóan Apple híreknél.
Élvezed?:)
Ki lennél kelve magadból,ha valaki átcammogna a Note topikba és csípős megjegyzéseket tenne.Ugye?:)
Te vagy az egyik,aki állandóan arra vár,hogy egy Apple-ös cikk szülessen és ott élvezkedjen a beszólásaival.Így van?:)

Ráadásul én sem értek egyet az Apple üzletpolitikájával.Szóval nem fájdalmas:D

[ Szerkesztve ]

RAMONES

(#38) Ribi válasza Syl (#26) üzenetére

Ribi
(PH! nagyúr)

Majd az USB4 elhozza a jóságot.
Vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#39) FIREBLADE78 válasza tixem (#1) üzenetére

FIREBLADE78
(PH! addikt)

Mintha a szarszung olcsóbb lenne :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#40) juuzer válasza -Skylake- (#33) üzenetére

juuzer
(őstag)

Úgy értettem, hogy most még kell. Sry ha félreérthető voltam, ne hari. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#41) .Szaki. válasza FIREBLADE78 (#39) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Itt most nem arról van szó, hogy mi debütál olcsóbban vagy drágábban. Pont arról van szó, hogy ugyanezért a pénzért mit kapsz az Apple-től és mit - akkor maradjunk a példádnál - a Samsungtól. Ezért a pénzért amennyit elkérnek egy iPhone-ért már két éve a minimumnak kellett volna lennie a gyorstöltőnek. Ezzel szemben a túloldalt a csomag alaptartozékai 5 tétellel rendelkeznek, ebből egyik a gyorstöltő, kettő pedig átalakító.

Az ár pedig egy olyan dolog, hogy ha nem debütálási áron veszed meg a telefont, akkor a Samsungok árban sokkal jobbak, mivel még egy évnek sem kell eltelnie ahhoz, hogy beessen az áruk 200k alá, míg az iPhone-oknak az értéktartása sokkal jobb. Amikor pedig már elképzelhető, hogy 100k árkülönbözet van egy aktuális S és egy egy évvel korábbi iPhone között, akkor szerintem teljesen érthető ha az ember elkezd mérlegelni, hogy mit kap ezért a pénzért és ebbe beletartoznak a tartozékok is, mert ezeket a későbbiekben majd külön meg kell vásárolni. Nagyon sok pénzt lehet otthagyni.

Nem kell fikázni az Apple-t, mert remek termékeket gyártanak és sajnos be kell látni, hogy felület szempontjából még mindig ők hozzák a legjobbat, de ami disznóság azt szerintem teljesen legitim leírni, mert tartozékok terén iszonyat lehúzás az amit az Alma művel.

[ Szerkesztve ]

(#42) Ribi válasza .Szaki. (#41) üzenetére

Ribi
(PH! nagyúr)

Plusz ami anyagból a drótokat gyártják, azok borzalmasak. Egy év alatt elkezd szétfoszlani. :(
És ez is biztos szándékos.

(#43) .Szaki. válasza Ribi (#42) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Ezt valóban sok mindenkitől hallottam, hogy problémás, én viszont nem tudom ezt alátámasztani, semmi bajom nem volt egyik kábellel sem. Tény viszont, hogy nagyon sokan tapasztalják azt, amit leírsz.

(#44) zsoltiz

zsoltiz
(fanatikus tag)

"18 wattos töltőfejjel érkezhet a következő iPhone"

Neee... :Y Úgy értitek nem kell külön megvenni??!

(#45) Kokzor

Kokzor
(fanatikus tag)

Tavaly is ugyanez a pletyka volt, mégsem adtak az XS-hez gyorstöltőt.

(#46) noro79 válasza PreikeStoleN (#35) üzenetére

noro79
(tag)

Köszönöm

(#47) sutyesz96

sutyesz96
(őstag)

Örvendetes hír.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#48) tixem válasza FIREBLADE78 (#39) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Most, hogy mondod igen. Tényleg olcsóbb :) Nem sokkal ugyan de olcsóbb. És több tartozékot is ad a ronda "szarszung" gyárilag, mint az alma :)

Kegyetlen egy világ ez

(#49) -Skylake- válasza juuzer (#40) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Semmi, igazabol utolag elolvasva en nem tudtam rendesen ertelmezni.

(#50) Noukoum

Noukoum
(fanatikus tag)

Remélem a bemutatón 10 percig fognak beszélni arról hogy megint mekkora innovációt mutatott be az Apple.:))

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.