Új hozzászólás Aktív témák

  • batyuska100

    senior tag

    Jó volt olvasni, majdnem nekünk is Suzukink lett

    2017: van egy Renault Expressünk ami egy kicsit kezd szétrohadni, már nem menne át a műszakin, ezért elkezdtünk mindenféle apróhírdetés oldalt böngészni nagy, keveset fogyasztó autókért. A Suzuki úgy jött szóba, hogy a faterom egyik közeli ismerősének volt, és akkor akarta eladni, amikor mi pont autót akartunk venni. Milyen érdekes, nem?
    De végül májusban megtaláltuk az igazit, egy Peugeot 306 Break (kombi) 1.6-os, XR felszereltséggel.
    Az autó 70.000-lett volna, de téli, nyári kerékszettel 100.000-volt.
    És miért volt ilyen olcsó?
    Hátttőő:

    De ez nem jelentett nekünk gondot (édesapámnak nem, mert ö karosszéria lakatos, én akkor csak 17 voltam).
    Azért is esett erre az autóra a választásunk, mert még volt rajta ~1 év műszaki.
    Szeptemberre egy kicsit össze lett hozva, iskolába kellett menni, boltba, stb, stb... Ezért a törött alkatrészek lettek megragasztva, kikalapálva:

    2018: Így használtuk az autót Júniusig, amikor megvetük hozzá a donorautót, mert túl sok alkatrész kellett.

    Itt még csak a motorháztető volt kicserélve, de nem sokkal utána az egész front.
    A rendszám már nincs kitakarva, mert akkor a közösségi oldalakra raktam fel, és ezt már nem volt kedvem "cenzúrázni" de így megnézhetitek az állapotát a JSZP-n
    Közben átkerült a komplett ülésszett, mert a jobb hátsó párna szét volt szakadva, és nem ugyan olyan volt a 2 autó kárpitja, meg a váltó is, mert nem vette az 1-est.
    Azóta már nekem is van jogsim, vezettem már ezt az autót is, de az 1-es mondeóm jobb :)

Új hozzászólás Aktív témák