Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCPortal

    csendes tag

    válasz addamka #670 üzenetére

    Szia addamka,

    No meg BUEK Mindenkinek! :)

    Biztos, hogy ilyen pici cuccban gondolkozol? 1/18?
    Nem tudom, hol szeretnel jatszani vele...dehat ez nagyon picike : :U
    No mind1, szemely szerint ilyen piciben a Crsont kerulnem nagy ivben
    A Maverickhez van utanpotlas itthon, bar nem sokan vasaroljak..
    A HPI sem jobb, itthon sosem lesz hozza semmi...
    A Bonzer meg egy kalap kaki :)
    regi, bar van hozza cucc..a Tamiya TL-01B alkatreszekkel kompatibilis, ma is kaphato idehoza hozza cucc - persze van, hogy varni kell ra

    1/18-ban teljesen mind1 mit vasarolsz tukepp...egyszer eltorik, aztan varsz az alkatreszre 2-3-4 hetig...aztan kiviszed es 10 perc mulva megint eltorik...nem biztos, hogy meg fogod keveleni ezt a hobbyt meg jatek szinten sem.....

    de persze ez csak az en velemenyem...

    RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

  • HummeRC

    senior tag

    válasz addamka #670 üzenetére

    Szia.
    Nagyrészt egyet értek RCPortallal.

    Viszont elkezdeni a modellezést, hogy megismerkedj vele, eldöntsd tetszik-e egyáltalán, én a Bonzert (V2) választanám a felsorolásból.
    Mechanikailag jó, az elektronika meg tök alap. (Rutinosabbak egyből kukázzák belőle.)
    Alkatrész van hozzá dögivel, de kevés dolog kell általában.
    Használhatod bátran kültéren, játszhatsz vele terepen is.

    Aztán ha már beleszoktál és lesz némi tapasztalatod a dologról, akkor majd eldöntöd, hogy elég-e ez a szint, vagy nem is tetszik annyira a dolog, vagy inkább költesz rá és elektronikát cserélsz és plusz akkukat és jó töltőt és jobb távot veszel, esetleg eladod használtan ahogy van és veszel egy komolyabb rc autót. Én az utóbbira tippelek egyébként, általában ez szokott történni. ;)

    RTR-ben 30 ezerért sokkal "jobbat" nem kaphatsz szerintem. Ha pedig van rá több keret kezdésnek, akkor biztosan tudunk másik autókat is ajánlani.

    Az 1/18 szerintem is kicsi lenne. Sokan gondolják, hogy kezdésnek jó az, de utána csak a nyűg van vele.

    BÚÉK!

Új hozzászólás Aktív témák