Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz DroneZ^ #523 üzenetére

    Nana, a fw-t ne keverjük a profilok mentésére használt memóriával!
    Minden egérben van valamilyen szintű fw, csak ezeknél megoldották az újraírhatóságát software-ből..
    Egyébként ha tényleg menti a driverben beállított értékeket akkor tényleg lehet benne memó(én még ezt nem próbáltam de neked elhiszem), viszont ez nem a firmware, meg lehet h ezt nem emelték ki külön a specifikációban.. ez meg meglepő mert a Razer mindent apróságot hangosan hírdet. Most h említetted a lefelecsökkentést meg a dpi-t elkezdett derengeni h dpi-t csökkent a win, ami megintcsak nem valami egészséges. Bár valszeg a DA-nél nem okozza a perfect controll veszélyes csökkenését, más egérnél azonban gáz lehet. Mellesleg a mai napíg nem sikerült megértenem h miért kell levenni a dpi-t, az az optimális ha az érzékelő maximális felbontásán használjuk az egeret.. ha túl gyors/lassú akkor miért nem a sensivel korrigálsz?:) A legkisebb és legmagasabb sensi igen tág tartományt lefed, nem hiszem h valaki nem találna neki megfelelőt.
    Ha télleg elmenti a driver beállításokat akkor tényleg nem probléma h driver nélkül jáccol de akkor is egyszer fel kell tenni és beállítani mindent(pl usb Hz), majd utána leszedni(télleg bekonfigolt gombokat is menti?). Ezt majd ki is próbálom asszem vmeik nap.

    Hát igen rohadtul idegesítő lehet aza a tudat h gyors rántásnál kiakadhat, akkor is ha neked még nem sikerült, de én pl. a Copperhead-et ki tudtam akasztani játék közben Mantison és S&S-en is(G5 sensor meg ugye ugyanaz).

    Abban egyetértek h az átlagos usernek a legjobban a kéztartás és a kényelem számít, de azért lehetnek kivételek, lsd. pl. a CH nálam.

Új hozzászólás Aktív témák