Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfByte

    tag

    válasz Armando_19 #274 üzenetére

    A patkány nálam viszi a pálmát. Már a csomagolása is igen szemet gyönyörködtető :C

    Egy ideje nyúzom már, főleg quake3 defrag runhoz és freestylehoz. Ezekhez elengedhetetlen egy nagy érzékenységű, pontos egér. A régi logitech dual opticalomnak már esélye se lenne hogy a kezembe vegyem ez után a pár együtt töltött hosszú éjszaka után, whehehe :D

    Az aljára a fekete Icemat 2.0-hoz adott skatez-et simán ráragasztottam a gyári skatez tetejére, így is rásegítve egy kicsit a LOD-ra. Nálam tökéletesen bevált. Az icemat eléggé eszi rajta a skatez-t, néha le kell mosni a padet, de amúgy nagyon jó társa ez a halálosztónak, megszerettem ezt az összeállítást.

    Másik pozitívum az egér formája. Elég nagy kezem van és zavart a többi egérnél hogy mindig az ujjaimmal kell tartani, de itt most megváltozott a szitu. Sokkal jobb a fogása ennek az egérnek, nem fárad el annyira a kezem ami nagyon fontos szempont. A hüvelykujjhoz elhelyezett két gomb is pontosan ott van ahol a legjobban kézre esik. Eddig nem nagyon használtam a harmadik gombot mert nem esett kézre, de a deathadderen ez a két oldalsó gomb igen kényelmes.

    Arra figyeljetek oda, hogy 1000MHz mellett nem árt egy erősebb proci, néha úgy érzékeli a gyengébbik gépen mintha benyomva tartanám a két fő gomb közül az egyiket, de a nagyobbik gépen nincs vele semmi probléma. Megoldhatja a kisebb órajel is. Bár kétlem hogy általános játékra valakinek ne lenne elég az 500MHz. Ez csak a tényleg proknál lehet fontos, én pl megérzem bunnyhoppingnál erőteljesen az alacsonyabb frekit :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák